.

.

New
3ft*5ft Виси Знаме Социјална Управа за Безбедност На Америка Знаме 30*45см Автомобил Знаме 90*150cm 60*90cm

3ft*5ft Виси Знаме Социјална Управа за Безбедност На Америка Знаме 30*45см Автомобил Знаме 90*150cm 60*90cm

DEN 191.52

Стока
Достапно.


Големина : 90*150cm/60*90cm/30*45см
Случајна грешка големина : Помалку Од 5cm
Земја : Кина
Материјал : Полиестер.
Се користи За : Автомобил знаме / Настан / Office / Home декорација, итн.
Пакет : Спакувани во OPP Вреќа.
1*Знаме

Детали

Големина:
60 x 90cm, 90 x 150cm, 30x45cm Car Flag
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
SHBZJ0915
Стил:
Летање
Тип:
Печатени
Употреба:
Декорација
Јарболот Материјал:
Никој
Ткаенини:
полиестер ткаенини
Свеж

Избор на клиенти