.

.

New
Знаме на Tula oblast Русија државното Знаме Нови 3x5ft 90x150cm Полиестер Знаме Знамето, бесплатен превозот

Знаме на Tula oblast Русија државното Знаме Нови 3x5ft 90x150cm Полиестер Знаме Знамето, бесплатен превозот

DEN 378.72

Стока
Достапно.

Јарболот Материјал : не се вклучени 6. Не причина вратите не се прифаќаат. Употреба : внатрешна, надворешна 3. Но, мора да ни е-мејл јасни фотографии од нив да се докаже. Ние ќе рефундирање на дека откако ќе ја прими, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена. Позитивни Повратни Информации 1. Контактирајте не и ние ќе ви ги даде добро решение. Обичај Знаме Начин На Плаќање
1. Клиентите се организираме на плаќање според новиот прилагодена цена. Зачувам плаќање услуга, плаќање само што ќе биде објавен откако ќе ја прими стоката. DHL : за 4-7 дена да пристигне Метод на Плаќање Прифаќа paypal, ве молиме контактирајте со нас за сметка адреса. Ако сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш. Кина Пост Воздух Mail : околу 15-30 дена да пристигне 2. Материјал : Полиестер, 5. Големина : 3x5ft (за 90x150cm) 7. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас. Политика на враќање Откако ќе добијат нашите производи, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не се штети во транзит. Вид : Еден Двострано Печатење, со опруга маска и два месинг метал grommets 4. Квалитет : Зелена Производ, ниска Кадмиум, АЗО Слободни, пренесува ISO9001 2008 Условите за Испорака 1. Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена. Купувачите кои го остави позитивни повратни информации може да се добијат попуст од 5% за повторување на налози.

Детали

Стил:
Летање
Употреба:
Спорт
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Број На Модел На:
3x5feet
Бренд Име:
RONNINGSTAR
Ткаенини:
Полиестер
Јарболот Материјал:
без
Свеж

Избор на клиенти