.

.

New
Висок квалитет 32 W Навивам Банер/Повлече до Банер/Луксузни Навивам Банер/стигнале банер/стигнале екранот

Висок квалитет 32 W Навивам Банер/Повлече до Банер/Луксузни Навивам Банер/стигнале банер/стигнале екранот

DEN 2688.00

Стока
Достапно.

MOQ : 1 Piece Спецификација : банер материјал винил (480gsm), УВ отпорни, дожд отпорни банер печатење дигитално печатење, висока резолуција 1440 X 1440 dpi, полн колор Принтер HP, Mutoh, Mimaki Стојат материјал Алуминиум Пол материјал Алуминиум Стандардна Големина 80 X200 CM / 85 X200 CM / 100 X200 CM / 120 X200 CM / 150 X200 CM Рата лесно да го инсталирате, retractble, спакувани во количка торба Примена широко се користат за прикажување, exhibiton, рекламирање, забележувајќи
ЦЕНА : Големина EXW цена Печатење 80 X200 CM US$56/pc една страна печати 85 X200 CM US$66/pc една страна печати 100 X200 CM US$76/pc една страна печати 120 X200 CM US$87/pc една страна печати 150 X200 CM US$108/pc една страна печатење
Ние може да совети ќе превозот цена како БАНЕР ГОЛЕМИНИ, КОЛИЧИНА & испорака адреса.
Експрес брод време : 4-7 работни денови.

Детали

Бренд Име:
Jingyi
Употреба:
Рекламирање
Број На Модел На:
JY-180
Јарболот Материјал:
Алуминиум
Знамиња & Банери Материјал:
Винил
Тип:
Печатени
Ткаенини:
Винил
Стил:
Навивам Банер
Големина:
200X80cm
Печатење:
со една страна печатење
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти