.

.

New
50pcs/ 14*21cm или 20*30cm Виси знаме лого било дизајн прилагодите знаме polyster материјал обичај рака знамиња

50pcs/ 14*21cm или 20*30cm Виси знаме лого било дизајн прилагодите знаме polyster материјал обичај рака знамиња

DEN 936.00

Стока
Достапно.


Имаме речиси сите земји национални знамиња во различни големини,
ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да напишете e-mail,
оставете пораки или да зборувате со нас на трговија менаџер,
во секој случај може да стапите во контакт со нас.
големина е 14*21cm
50pcs/многу сопствени рака знаме
материјал полиестер
фотографијата е во следново.
ние, исто така, било која друга земја знаме. во било која големина.ако имате овие прашања /. ве молиме распрашува за мене во време.ќе даде u најдобра цена.

Детали

боја:
14 21cm, 20 30cm
Бренд Име:
Aerlxemrbrae
Стил:
Виси
Ткаенини:
Polartec
Употреба:
Национално Знаме
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Јарболот Материјал:
Никој
Свеж

Избор на клиенти