.

.

New
МИНАТОТО POTENTATE Ѕидани Слободни Мајстори Автомобил Амблеми Freemasonry Masonic Авто Метал Значки Глеѓ Сувенири Занаети и Подароци

МИНАТОТО POTENTATE Ѕидани Слободни Мајстори Автомобил Амблеми Freemasonry Masonic Авто Метал Значки Глеѓ Сувенири Занаети и Подароци

DEN 527.52

Стока
Достапно.

Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Добрата комуникација е секогаш најдобар начин да се реши проблемот. Од различни монитори, слики може да не ги одразуваат вистинските бои, но стилот е сосема исто како и сликата се прикажува. Ви благодариме : )
., кои барање за дополнителни трошоци. Ние, исто така, поддршка други видови на превозот термини како UPS-от, DHL, TNT, итн. НЕ MOQ, МУЛТИ-НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ. Така pls љубезно продолжен за уште 10 работни дена кога у место цел.
НИЕ СМЕ ВИСОКО КВАЛИТЕТНА ПРОФЕСИОНАЛНА АВТОМОБИЛ АМБЛЕМ СНАБДУВАЧ
БЕЛЕШКИ : Нормално ние ги имаме неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, ние ќе го организира производство. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда пофалба, вашиот признание за нас, ова е многу важно.html Превозот : Нормално ние треба 1-7 работни дена за процесот на пратката. ви благодарам многу!
НИЕ, ИСТО ТАКА, ЈА ПРИФАТИ СИТЕ ВИДОВИ НА КОРИСНИЧКИ НАЛОГ ЗА LAPEL ИГЛИЧКИ ЗНАЧКИ, CUFFLINKS, ВРАТОВРСКА БАР, ЃЕРДАН, KEYRINGS, МОНЕТИ И ДР ЗАНАЕТИ И ПОДАРОЦИ.
ЛЕПЛИВА ЛЕПИЛО НА ЗАДНАТА СТРАНА. Плаќање Прашања : Кога у средба плаќање проблеми pls се провери : http : //help. ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ПОРАКА НИ СЕ ЗА ОНЛАЈН СЕРВИС КАКО WHATSAPP, SKYPE. Ние би сакале да брод стоки преку КИНА ПОШТЕНСКИ ВОЗДУХ MAIL, САД, ќе бидат земени e Packet.

Детали

Тип На Производ:
Значки
Функција:
3D
Бренд Име:
HigoRio
Број На Модел На:
em009
Метал Тип:
Цинк Легура
Техника:
позлата
Големина:
pls check ruler size on photo
Главен Материјал:
Метал
Обликот:
како фото
Декорација:
Никој
Значка Тип:
Freemason Амблем, Налепница грб
Свеж

Избор на клиенти