.

.

New
DoreenBeads Пченица Цвет Значка Имитација Бисер Мушка Безбедност Pin Brooch Cardigan Џемпер Деко Свадба Нова Година Партија 4*4.5 cm 1PC

DoreenBeads Пченица Цвет Значка Имитација Бисер Мушка Безбедност Pin Brooch Cardigan Џемпер Деко Свадба Нова Година Партија 4*4.5

DEN 163.00
DEN 250.56

Стока
Достапно.


Ако постои било каква промена на адресата, ве молиме пред да се брод парцела.

Детали

Тип На Производ:
Значки
Функција:
3D,без Никел
Големина:
4*4.5cm
Значка Тип:
Pin-От На
Метал Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
DoreenBeads
Декорација:
Монистра
Техника:
позлата
Главен Материјал:
Метал
Обликот:
Пченица Цвет
Број На Модел На:
AE044913 AE044914 AE044915
Свеж

Избор на клиенти