.

.

New
1pcs Црна Боја Beaded Bling Кристал Кристал Кожна врвка за околу Lanyard Рака За Keychain Копче за Држачот за Мобилен Телефон, USB Камера

1pcs Црна Боја Beaded Bling Кристал Кристал Кожна врвка за околу Lanyard Рака За Keychain Копче за Држачот за Мобилен Телефон,

DEN 105.00
DEN 110.40

Стока
Достапно.

Најбрз испорака, DHL, Fed Ex, UPS-от, ТНТ и така натаму. Ако не сте задоволни со предмети за било која причина, pls се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-мејл или онлајн разговор преку Trade Manager, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивното потекло состојба. Бесплатен превозот е Кина пост воздух пошта, тоа ќе треба околу 15-30days. И предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Производот Сликата на Превозот Ние обезбеди DHL/ФЕДЕКС, Кина пост воздух mail, ХОНГКОНГ воздух mail и други превозот начин. DHL/ФЕДЕКС, тоа ќе треба 5-10 работни денови за Плаќање Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна Картичка, T/T, Western Union и на друг начин. Забелешка : Ако сакате да го вратите или размена на објектите што сте ги примиле, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.Основно Конкурентна Предност : A. Повратни информации Доколку ви се допаѓа нашата предмети, позитивните оцени е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.

Детали

Број На Модел На:
L0004
Тип:
Lanyard
Име:
кристал bling lanyard
Точка Бр.:
L0004
Материјал:
кристал и ултра влакна
Големина:
12.5cm folded length
Количина:
1pcs по многу
Додатоци:
метален клип, копче прстен и string
Употреба:
моден накит, подароци
Свеж

Избор на клиенти