.

.

New
Висок Квалитет на Розова Боја Кристал Кристал Bling Вратот Lanyards со Вертикална Работа Картичка ID Значка Носителот 1pcs

Висок Квалитет на Розова Боја Кристал Кристал Bling Вратот Lanyards со Вертикална Работа Картичка ID Значка Носителот 1pcs

DEN 146.00
DEN 158.40

Стока
Достапно.

Бесплатен превозот е Кина пост воздух пошта, тоа ќе треба околу 15-30days. Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Боја : Црна, кристал, бела, розова, виолетова, bule, црвена, зелена и така натаму. Пакет : 1pc/opp, 10pcs/голема opp, 600pcs/извоз стандард картон, или пакување може како вашето барање. Мали наредби се добредојдени.Бесплатен превозот bling кристал кристал вратот lanyard со вертикална id значка носителот 1. Додатоци : секаков вид на затворач клип, голем или мал ринг се ок. Висок квалитет, најдобра цена и строга контрола на квалитетот. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Материјал : Кристал со Ултра влакна.

Детали

боја:
Пинк
Тип:
Lanyard
Број На Модел На:
L014
Име:
lanyard со значка носителот
Материјал:
кристал и ултра влакна
Големина:
37cm folded length
боја:
црна, сребрена, бела, multicolor и така натаму
MOQ:
1pcs по многу
Додатоци:
значка на носителот, копче прстен и string
Употреба:
моден накит, подароци
Свеж

Избор на клиенти