.

.

New
5000 КОМПЈУТЕРИ/многу големина 10 mm holographic КК ПОМИНА етикети, налепници за ласерски, holographic налепници, водоотпорен,

5000 КОМПЈУТЕРИ/многу големина 10 mm holographic КК ПОМИНА етикети, налепници за ласерски, holographic налепници, водоотпорен,

DEN 3264.00

Стока
Достапно.

Превозот : 1). Да се затворени или завршен пред 4) ако не сте добиле пратката, ве молиме контактирајте ме, се прошири на времето за вас 5) ако најдете парцела е оштетен или не е во добра состојба, ве молиме контактирајте ме, ние ќе се најде добар начин да го реши секој проблем. Број и превозот и ракувањето со полнење : котизација вклучува мејлинг, пакување, складирање и дистрибуција на трошоците, не само за поштарина. Ако ви треба добра итно, ве молиме изберете превозот метод како DHL, UPS-от, EMS, и плати дополнителни товар (5-9 дена за да стигне до вас). Прифати се вратат на купувачот во рок од 14 дена по приемот на стоката. Купувачот е одговорен за товарни и назад. Бразил клиент ве молиме да обезбеди CNPJ или provident фонд тонг изразат испорака. Ве молиме имајте во предвид : увозни давачки, даноци и давачки кои не се опфатени во проектот цена или на превозот обвиненија. Тоа е помалку стабилна, на ефикасноста на истражување, се согласи. ? Уживајте во вашата шопинг! повратни информации Доколку не сте задоволни со производи, се надеваме дека ќе може да ме остави позитивен фидбек, ако имате било какви прашања, или не е задоволен
Име на компанија : океан задоволство испрати етикета печатење и пакување co. Се враќа : Ние нудиме ? Бесплатен превозот додека испраќање на Кина пост воздух mail или Хонгконг пост воздухопловната, треба околу 15 до 25 работни дена да пристигнат.

Детали

Број На Модел На:
23-01
Тип:
Етикетата
Свеж

Избор на клиенти