.

.

New
Фабрика Директни 5000pcs/многу ви благодарам Срце облик на Налепница Етикета Kraft хартија налепници рачно изработени

Фабрика Директни 5000pcs/многу ви благодарам Срце облик на Налепница Етикета Kraft хартија налепници рачно изработени

DEN 2911.68

Стока
Достапно.


Материјал : Хартија Kraft
Зборот боја : црна
Пакување : 5000pcs/многу

Детали

Број На Модел На:
01242
Тип:
етикетата
Може да се прилагоди:
Yes
Свеж

Избор на клиенти