.

.

New
24k Злато Банкноти Шарени Записи Лажни Пари 5 Рубљата Фолија Валута Пари Колекции Занаети Подарок

24k Злато Банкноти Шарени Записи Лажни Пари 5 Рубљата Фолија Валута Пари Колекции Занаети Подарок

DEN 408.00
DEN 504.00

Стока
Достапно.

ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.

Детали

Стил:
Европа
Тема:
Патриотизам
Бренд Име:
TSDAS
Материјал:
Пластични
Точка име :
злато банкноти
Материјал:
златна фолија + домашно милениче
Употреба:
Сувенири, дома декорација
време на испорака:
7days откако ќе се плати
боја:
Злато
Пакет:
100pcs/opp вреќа
Свеж

Избор на клиенти