.

.

New
Децата и Возрасните Гумени Пливаат Вест Пливање Круг Прстен Плови Пливаат Рака Прстени Живот Вест за Пливаат Ученик

Децата и Возрасните Гумени Пливаат Вест Пливање Круг Прстен Плови Пливаат Рака Прстени Живот Вест за Пливаат Ученик

DEN 624.00
DEN 1222.56

Стока
Достапно.


Спецификации :
Материјал : ПВЦ
Боја : Skyblue,Розова,Сина
Боја Соодветна висина Максимална тежина
S : Skyblue 125-145cm 25 KG
М : Пинк 145-160cm 35 KG
L : Сина 160-170cm 70 KG
S и М погоден за деца и тинејџери.
L погодни за возрасни.
Карактеристики :
Еколошки и не-токсични ПВЦ материјал.
Четири видови на носење на владата, удобно и практично.
Моден дизајн изглед, модерен и великодушни.
Погодни за пливање наставата, спа, вода јога, итн.
Пакет се вклучени :
1*Пливање Прстен

Детали

Отворено Активност:
Sandbeach
Бренд Име:
MayRecords
Број На Модел На:
a0762
Применливи Луѓе:
Жените
Возраст:
>6 Години
Свеж

Избор на клиенти