.

.

New
10m/20 милиони Тркалаат 2pin/3pin/4pin/5pin 22AWG/20AWG/18AWG LED конектор за Продолжување Wire Кабел

10m/20 милиони Тркалаат 2pin/3pin/4pin/5pin 22AWG/20AWG/18AWG LED конектор за Продолжување Wire Кабел

DEN 270.00
DEN 359.52

Стока
Достапно.


Тип : LED Кабел Жица
Пакет : 10m/20 милиони
Големина : 2pin/3pin/4pin/5pin
Жица gage : 22 AWG/20 AWG/18 AWG
22 AWG : 0.3mm2
2 0 AWG : 0. 5 mm2
18 AWG : 0. 75 mm2
Се користи за : WS2811, WS2812 B пиксели модул, 5050/3528 led лента
Работна Температура : 0~40 C
Температура на чување : -20~60c
2 Pin Led Жица
3 Pin Led Жица
4 Pin Led Жица
5 Pin Led Жица
Led Жица (како што се избере)

Детали

Должина:
2pin 22AWG Wire, 2pin 20AWG Wire, 2pin 18AWG Wire, 3pin 22AWG Wire, 3pin 20AWG Wire, 4pin 22AWG Wire, 3pin 18AWG Wire, 4pin 20AWG Wire, 4pin 18AWG Wire, 5pin 22AWG Wire, 5pin 20AWG Wire, 5pin 18AWG Wire
Број На Модел На:
2pin/3pin/4pin/5pin продолжување кабел
Свеж

Избор на клиенти