.

.

New
1PCS YT1307 Дијаметар од 0.6 MM T2 Бакар Бакар Жица Бесплатен Превозот Продаде во Загуба

1PCS YT1307 Дијаметар од 0.6 MM T2 Бакар Бакар Жица Бесплатен Превозот Продаде во Загуба

DEN 171.00
DEN 180.48

Стока
Достапно.


Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.6 mm бакарна жица 5 метри*1 PCS
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
Пакет : 0.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.
2 : Русија : 12-55 работни дена.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.

Детали

Должина:
5m
Број На Модел На:
YT1307
Тип:
Гол
Диригент Материјал:
Бакар
Тип На Проводник:
Цврста
Примена:
1
Изолација Материјал:
1
Свеж

Избор на клиенти