.

.

New
5 метри 6 Pin 1.27 mm Теренот AWG 26 Сива Рамен Лента Кабел Жица 7x0.16mm диригент калај плоча UL2651 ФОЛКСВАГЕН -1 300V 105 Сте се Постигне Rohs

5 метри 6 Pin 1.27 mm Теренот AWG 26 Сива Рамен Лента Кабел Жица 7x0.16mm диригент калај плоча UL2651 ФОЛКСВАГЕН -1 300V 105

DEN 233.00
DEN 244.80

Стока
Достапно.

5 метри 6 Pin 1.27 mm Теренот AWG 26 Сива Рамен Лента Кабел Жица 7x0.16mm диригент UL2651 "ФОЛКСВАГЕН" -1 300 V 105 Сте се Постигне Rohs
УЛ File No. E. 332441

Детали

Број На Модел На:
Станот кабел AWG26 UL2651
Тип На Проводник:
Заробени
Тип:
Изолирани
is_customized:
Yes
Изолација Материјал:
ПВЦ
Диригент Материјал:
Бакар
Примена:
телеком
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Сертификат:
УЛ,RoHS
Иглички:
6 начин
Теренот:
1.27 mm
Должина на кабел:
5.0 метри
Тип На Производ:
Сива Рамен Лента Кабел
Свеж

Избор на клиенти