.

.

New
Бесплатен превозот Фарма употреба 50M 1kw 220V Почвата греење жица+1500W Температура Контролер оранжерии подно греење жица

Бесплатен превозот Фарма употреба 50M 1kw 220V Почвата греење жица+1500W Температура Контролер оранжерии подно греење жица

DEN 1562.00
DEN 1680.00

Стока
Достапно.

растојанието 8-12cm помеѓу кабли .
Ве молиме да обрнете внимание : Цел помалку од 7 не ќе имаат следење на број, но вие ќе добиете предмети за сигурни,
ве молиме контактирајте со нас за да добиете рефундација или навредуваат ако не се добие во рок од 60 работни денови .
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги .Било какво барање за да се добие надоместок ,ве молиме да ги испратите назад предмети назад кон нас., не одржување персонал е дозволено да ја размонтираат инструмент самите 1.
ПОВРАТНИ информации
1. на терминали и завртки мора да бидат построги за да се спречи контакт. мора да бидат опремени со испуштање заштитник 4. Прашања кои имаат потреба од внимание 1. Кога кабелот е покриен со земја, на краток стап треба да се отстранат.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
ПРЕВОЗОТ
1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка. 3-7 Days ќе се дојде до вашиот дом од Експрес испорака
Пост услуга како што е Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail ,Сингапур пост, Хонгконг Пост Воздух Mail достигне повеќето земји во рамките 15-45 работни дена,
Некои дестинација и други фактори може да потрае и до 60 дена.) и пост сервис се дадени за превозот.Експрес испорака (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ, итн.сите греење жица Спецификации 50 метри напон : 220 V моќност : 500 w, контрола 6-7 кубни метри 100 метри напон : 220 V моќност : 1000 W контрола 8-10 кубни метри 120 метри напон : 220 V моќност 1200 w, контрола 10-12 кубни метри заштитно јаже рутирање метод На топлина мијалник од двете страни на заеднички жаришта може да не бидат директно подредени според просечната проред, па како да се направи целата почва се постигне релативно просечната температура, жици растојанието помеѓу двете страни на жариште треба да биде соодветно да се намали, и растојанието помеѓу одгледување основи е зголемен.

Детали

Примена:
Греење
Број На Модел На:
1kw 220V Почвата греење жица
Тип На Проводник:
Цврста
Тип:
Изолирани
is_customized:
Yes
Бренд Име:
custom-souring
Свеж

Избор на клиенти