.

.

New
2*0.75 мм Pendant Светлина Светилка Кабелот Антички Плетенка Крпа текстилни светилка жица

2*0.75 мм Pendant Светлина Светилка Кабелот Антички Плетенка Крпа текстилни светилка жица

DEN 420.00
DEN 441.60

Стока
Достапно.


oduct Информации :
*Материјал : бакар
*Тип : извртени кабел
*Дијаметар : 5.0-5.3 MM
*МАКСИМАЛЕН напон : 300 V
*MAX моќност : 300 W
*Боја : 20 бои на располагање Оваа цена е за ЕДНА БОЈА 5 метри. Во меѓувреме сите бои и имаат голем број на стр закуп ве молиме оставете порака за бои што сакате , ви благодариме!
Плаќање начин :
*Master card
*T/T
*Webmoney
*Western Union
Превозот Начин :
Малите цел ќе биде sed со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Ако нарачате повеќе. ние ќе се обидеме да испрати до вас од страна на TNT, DHL, UPS-от , FEDEX..ИТН.
Нашата Услуга :
*Вашето пребарување поврзани со нашите производи или цените ќе бидат одговор во 24hours.
*Кога ќе ја прими стоката. ако стоките не се исти со мене слика. ве молиме прво да разговара со нас.
*Добро обучени и искусни службеници да одговориме на сите ваши прашања во течно.

Детали

is_customized:
Yes
Диригент Материјал:
Бакар
Тип На Проводник:
Заробени
Изолација Материјал:
ПВЦ
Тип:
Изолирани
Број На Модел На:
2*0.75 мм-Извртени
Примена:
декоративни ламби фитинг
боја:
Црвено или прилагодени
Диригент Материјал:
Бакар
Изолација Материјал:
ПВЦ
Изглед:
Извртени
Жица Мерач:
0.75 мм
Максимален напон:
300V
МАКС wattage :
300W
Свеж

Избор на клиенти