.

.

New
Нова Мода Дами Луксузни Злато Рачни Часовници Кварц Жените Познатиот Бренд Кристал Хривнија Види Час Relojes Mujer Montre Femme

Нова Мода Дами Луксузни Злато Рачни Часовници Кварц Жените Познатиот Бренд Кристал Хривнија Види Час Relojes Mujer Montre Femme

DEN 184.00
DEN 229.92

Стока
Достапно.


Нова Мода Дами Луксузни Злато Рачни Часовници Кварц Жените Познатиот Бренд Кристал Хривнија Види Час Relojes Mujer Montre Femme
Часовници категории : Жените се Види стил : мода секојдневен луксуз Dail Форма на бирање : Круг Движење тип : Кварц Дисплеј тип : Покажувачот на Бендот Band materal : Кожа Бенд боја : Црна,сина,кафеава,розова,бела, Големина и тежина бенд lenght : 55.5 cm Dail дијаметар : 2cm Dail дебелина : 0.6 см Бенд ширина : 0.7 cm Пакет 1 X види Водоотпорен опис (живот водоотпорен ),само може да поздравниот малку вода,не може да се мијат или во капење,пливање,нуркање.

Детали

Бендот Ширина:
7mm
Случај Дебелина:
6mm
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
луксузна кристал хривнија види
Бендот Должина:
55.5 cm
Dial Дијаметар:
20mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
SOXY
Движење:
Кварц
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Производот:
моден златни часовници
стоки:
Рачни часовници
подарок:
relogio feminino
Карактеристики:
долго кожа,луксузни кристал,злато,нараквица,Ms подарок
Рака материјал:
кожа
Бендот Ширина:
0.7 cm
Затворач Тип:
Тока
Тип:
кварц-види
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените
Свеж

Избор на клиенти