.

.

New
STARKING Види TM0907 Мода 3D Мулти-Слоеви Dial Жените Види Единствена Креативна Зглоб Види 2018 Нови Damske Hodinky Жените Подароци

STARKING Види TM0907 Мода 3D Мулти-Слоеви Dial Жените Види Единствена Креативна Зглоб Види 2018 Нови Damske Hodinky Жените Подароци

DEN 1200.00
DEN 1713.60

Стока
Достапно.


STARKING Нови Пристигнување Жените Види Бренд на Луксузни Мода Обичните Единствена Креативна Види 3 D Пчела Dial Кварц Хривнија Дами рачен часовник
МАТЕРИЈАЛИ
- Модел Бр. : TM0907
- Цинк Легура случај
- Вистинска кожа за на рака
- Увезени од јапонија movt
- 3 D слоеви dial
- 30 M водоотпорен
- На хартија за пакување кутија
ГОЛЕМИНА
- Случај дијаметар : 40mm
- Случај дебелина : 10мм
- Рака Ширина : 18mm
- Рака должина : 220mm

Детали

Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Бренд Име:
STARKING
Случај Обликот:
Животински Облик
Dial Дијаметар:
10мм
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
TM0907
Стил:
едноставна
Функција:
Шок Отпорни,Плива
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
220cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бендот Ширина:
18mm
Случај Материјал:
Легура
1:
STARKING Види TM0907 Жените Подароци
2:
Моден 3D Мулти-Слоеви Dial Жените Види
3:
Единствена Креативна Зглоб Види 2018 Нови Damske Hodinky
Свеж

Избор на клиенти