.

.

New
DIY 2017 Неодамна дами часовници жените кварц луксузни кристал цвет часовници-хривнија добар дар на зглобот часовници Dropshipping 719

DIY 2017 Неодамна дами часовници жените кварц луксузни кристал цвет часовници-хривнија добар дар на зглобот часовници Dropshipping

DEN 127.00
DEN 179.04

Стока
Достапно.


2017 Нова Мода Жените Кварц Луксузни Кристал Цвет Хривнија Види Пад На Превозот
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет .
Количина : 1
Dial Прозорец Материјал : Стакло
Случај Материјал : Алуминиумски
Dial Материјал : Нерѓосувачки Челик
Движење : Кварц
Случај Облик : Тркалезна
Стил : Мода
Dial Се Прикаже : Аналогни
Бендот Материјал : Алуминиумски
Dial Дијаметар : 1.7 CM
Бендот Ширина : 0.7 CM
Случај Дебелина : 0.7 CM
Бендот Должина : 18 CM
Т неговата е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.
Модерен, многу шармантна за сите прилики.
Одредено време и да се задржи добро време.
Боја : Црвена.Виолетова.Пинк.Сива.Злато.Сина
Пакет Содржина :
1 PC Жените Кварц Луксузни Кристал Цвет Хривнија Види(без мало пакет)

Детали

Бренд Име:
Aimecor
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Легура
Бендот Должина:
22cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Функција:
Спиење Tracker,Ниту Еден
Dial Дијаметар:
17mm
Број На Модел На:
види
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
7mm
Случај Дебелина:
7mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Свеж

Избор на клиенти