.

.

New
Адвокатско Момче Relojes Воена Војска Спортски Часовници Кварц Најлон Бенд Relogio Лесно Може Да Се Прочитаат Зглоб Види

Адвокатско Момче Relojes Воена Војска Спортски Часовници Кварц Најлон Бенд Relogio Лесно Може Да Се Прочитаат Зглоб Види

DEN 80.00
DEN 99.36

Стока
Достапно.


Можеби Ќе Сакате^^
Лето Стил Mens Момче Relojes Воена Војска Спортски Часовници Кварц Најлон Бенд Relogio Лесно Може Да Се Прочитаат Зглоб Види
Attenton : батеријата е подарок . ние не може да гарантира дали работи или не .
100% Сосема Нов и висок квалитет.
Функција :
Класичен и Рекреација Зглоб Види!
Погоден за Мажи
Добар избор за подарок или декорација.
Мода и корисен додаток за да светли до вашиот изглед.
Се користи за подарок-давање прилики : туризам, Спорт,Обука и др.
Водоотпорен Функција : Нема прецизност водоотпорен функција, не се погодни за пливање, туш.
Спецификација :
Боја : Бела, Црна, Зелена, Сина
Случај Материјал : Метал
Бендот Материјали : Најлон
1 инч =2.54 см
Случај Дијаметар : 4cm/1.57"
Должина : 24cm/9.44"(приближно) (Прилагодливи)
Види Рака Ширина : 2cm/0.78"
Тежина : (Приближно)50g
Движење : Кварц
Обликот на Бирање : Круг
Стил : Неврзан
Пакетот вклучува :
1 x Зглоб Види

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
Balight
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
8.8 mm
Бендот Ширина:
10мм
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Dial Дијаметар:
4mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
скриени затворач
Функција:
Авто Датум
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Материјал Тип:
Најлон
Број На Модел На:
ZL264
Бендот Должина:
24cm
Свеж

Избор на клиенти