.

.

New
Жените Спортски Види Дигитални Водоотпорен 30M Воена Часовници Студент Девојка Мода Аларм Мултифункционален рачни часовници Нови Часа

Жените Спортски Види Дигитални Водоотпорен 30M Воена Часовници Студент Девојка Мода Аларм Мултифункционален рачни часовници Нови

DEN 345.00
DEN 575.04

Стока
Достапно.


2017 Жените Спортски Види Дигитални Водоотпорен 30 M Воена Часовници Студент Девојка Мода Аларм Мултифункционален рачни часовници Нови Часа
Главни карактеристики :
100% Нов висок квалитет
Рака Материјал : Силна СТП
Екранот време во бројки укажуваат на час, минути и секунди
Екранот на ден и датум 12ч/24 часа
Часовникот за аларм функција вклучени
Престанете да се види функција вклучени
Прозрачна
Тежина : 50g
Пол : Жените
Dial дијаметар : 4.4 cm
Рака должина : 20 см
На водоотпорен длабочина е до 30 M (ве Молиме да Не't Притиснете Било кое Копче за Подводни)
'

Детали

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
44mm
Функција:
Назад Светлина,Аларм,Отпорен на Вода,Шок Отпорни,Престане да се Види,да се Заврши Календарот,LED дисплеј,Нуркач
Број На Модел На:
6918
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Движење:
Дигитални
Пол:
Жените
Случај Дебелина:
13mm
Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Бендот Должина:
20cm
Стил:
Спорт
Бренд Име:
SKMEI
Случај Материјал:
Пластични
Бендот Ширина:
22mm
Бендот Материјал Тип:
Гума
Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Тип:
Водоотпорен жените спортски рачни Часовници
Type1:
Спорт види жените reloj дигитални
Type2:
Дигитален часовник жените часовници жените мода види 2017
женска часовници :
женска часовници 2017
жените рачни часовници:
мода спорт жените рачни часовници
жените Зглоб часовници:
тренди жените Зглоб часовници
види жени:
види жените relojes mujer
жените спортски рачни часовници:
жените спортски часовници дама види
жените се види спорт:
жените спорт види дами види
Свеж

Избор на клиенти