.

.

New
Lancardo Етничка Гроздобер Види Жените Домот Дрвени Бренд На Часовници Мрежа Бенд Рачен Часовник Кварц Часовник Relogio Feminino Montre Femme

Lancardo Етничка Гроздобер Види Жените Домот Дрвени Бренд На Часовници Мрежа Бенд Рачен Часовник Кварц Часовник Relogio Feminino

DEN 288.00
DEN 410.40

Стока
Достапно.

3 см - Види тежина : околу 28g
Lancardo Етничка Гроздобер Види Жените Домот Дрвени Бренд На Часовници Мрежа Бенд Рачен Часовник Кварц Часовник Relogio Feminino Montre Femme
1pcs Џеб 1pcs Види И нормала пакет
Часовници се 30 M водоотпорен ( живот водоотпорен ), само може да поздравниот малку вода,не може да се мијат или во капење,пливање,нуркање . Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате детали за трансакцијата и ни остави позитивен фидбек. Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот;
2, објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставена до вас, целосна наплата ќе се издаде во рок од 3 дена откако ќе го добие предметот, да не вклучуваат превозот и ракувањето со такси. Обично ќе брод предмети од (Ali Express Стандард Shippping), да повеќето земји;
2. Ако стоката се одржи од страна на купувачот се лоцира царината, купувачот мора да ги сноси ризик. Вашето задоволство е наша крајна цел;
2. Време на испорака :
а, ПРОЗОРЦИ/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ превозот време се земе од 3-7 работни дена, EMS зема 7-15 работни дена
б, HK/Кина Воздухопловната брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка се земе 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка, средниот Исток, Источна Евра, Африка земе 15-30 работни дена
4. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Сомот
Бендот Ширина:
13mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода,Авто Датум,Ниту Еден
Пол:
Жените
Бендот Должина:
21cm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Стил:
Античкиот
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
7mm
Бренд Име:
Lancardo
Dial Дијаметар:
22mm
Број На Модел На:
a50533
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Свеж

Избор на клиенти