.

.

New
FORUDESIGNS Секојдневен Летаат Ткаат Мода Станови Жените Пролет, Есен Мрежа Чевли Дише Светлина Чипка-up Чевли Zapatos Mujer Плус Големина

FORUDESIGNS Секојдневен Летаат Ткаат Мода Станови Жените Пролет, Есен Мрежа Чевли Дише Светлина Чипка-up Чевли Zapatos Mujer

DEN 1440.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.

Добредојдовте На ЗА У ДИЗАЈНИ ЧЕВЛИ
Ние сме професионални чевли трговија на големо друштво,имаме свој чевли фабрика,
Така било на слики што сакате ние може да се печати на чевли.Само сега.
>>Вулканизирана Чевли
>>Лето Мрежа Чевли
Напомена : големина треба = ногата должина + 1~2 cm
>>Зимски чизми за снег
Совет :
- Додај за да ги зачувате на листа, да Стане ВИП, се повеќе се изненади и попуст;
- Add to желба листа, ќе добиете попуст информации во најрано време.
Можете да не контактирате преку следниве начини :
01-Whatsapp : +8615259712592
02-Trademanager : cn1512007899

Детали

Чевли Големина:
5, 6, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 10, 10.5, 11, 12
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Станови Тип:
Основни
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
AQ
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Маскирна
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
боја:
Како се покаже слика
Горната Висина:
Ниски рамни чевли
Горниот Материјали:
Воздух мрежа,Водат Ткаенина, Синтетички
Име:
Удобно алкохол станови чевли
Тип:
Жените Zapatos
Свеж

Избор на клиенти