.

.

New
BeauToday Денар Мокасини Жените Овча Moccasin Вистинска Кожа Се Лизга На Посочи Пети Станови Плус Големина На Чевли Рачно Изработени 27013

BeauToday Денар Мокасини Жените Овча Moccasin Вистинска Кожа Се Лизга На Посочи Пети Станови Плус Големина На Чевли Рачно Изработени

DEN 3118.00
DEN 6235.20

Стока
Достапно.


Добредојдовте на Beau Today Канцеларија, Продавница!
Чевлите ви се купи тука се направени од 100% вистински кожа.
Се обрне внимание ве молам : нога должина не е еднаква на insole должина и outsole должина на чевли.
Нога должина
Ве молиме изберете големина според вашиот метри должина. Ако не сте сигурни за големината на, ве молиме слободно да контакт.
Сите чевли ќе бидат испратени со кутија за чевли, ве молиме да не грижете се. Ви посакувам среќен шопинг.
Beau Today Денар Мокасина за Жените Бренд Нови 100% Вистински кожа Мазна овча горниот материјал Дише pigskin поставата и insole Не се лизга гумени outsole Лесни Добар квалитет Лизга-на moccasin стил Посочи пети со шанса процесот на рачно изработени Достапни бои : Црна, Кафена, Темно Кафена, Сива, Црвена Чевли со кутија

Детали

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
pigskin
Број На Модел На:
27013
Станови Тип:
Мокасини
Затворање Тип:
Лизга-На
Повод:
Се облекуваат
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Овча
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Моден Елемент:
Fretwork
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Бренд Име:
BeauToday
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
2.5 cm
Пакување:
кутија за чевли
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Свеж

Избор на клиенти