.

.

New
Гроздобер Жените Станови Чевли Националните Опашот на Везови Платно Лен Чипка Жените Танц Балет Мека Сандали Sapato Feminino

Гроздобер Жените Станови Чевли Националните Опашот на Везови Платно Лен Чипка Жените Танц Балет Мека Сандали Sapato Feminino

DEN 783.00
DEN 1151.04

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Внимание : Овој вид на чевли е помала од вашата нормална големина,па ве молиме изберете една големина поголема!!
Состојба : 100% сосема нов
Материјал : платно
Пред купување,ве молиме имајте во предвид големината на табелата.Прирачник за мерење дозволена 1-2cm грешка(ви Препорачуваме да добиете поголем еден)
Белешки : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од слики прикажани на нашата aliexpress продавница, предизвикана од многу фактори, како осветленост на мониторот и светлина од светлината.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Чевли Големина:
3.5, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Горниот Материјал:
Платно
Станови Тип:
Основни
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
ES
Сезоната:
Лето
Insole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Моден Елемент:
Embroider
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Свеж

Избор на клиенти