.

.

New
INSTANTARTS Мода Жените Тексас Рамни Чевли Женски Чипка-up Платформа Чевли за Дами Симпатична Миленичиња Куче, Мачка Печатени Станови Zapatos Mejur

INSTANTARTS Мода Жените Тексас Рамни Чевли Женски Чипка-up Платформа Чевли за Дами Симпатична Миленичиња Куче, Мачка Печатени

DEN 1310.00
DEN 2015.52

Стока
Достапно.

05 - За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.
За Нас 01 - Нашиот бренд е INSTANTARTS вашите сопствени дизајни, .Ние ќе се реши во разумен начин.ве молиме во вид преовладува.(празници може да биде продолжен) 04 - стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. 04 - Ако примите недостатоци или погрешно стоки,ве молиме да ги фотографиите за стоки и контактирајте со нас. 03 - Ние обезбедуваме Пад на Превозот и трговија на големо Servises, . 05 - Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас. 05-Додадете стоката во вашата шопинг кошничка,добие најдобрата цена во прв пат и да се купи во време. 03 - Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Повратни информации Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. 02 - Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Детали

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Бренд Име:
instantarts
Моден Елемент:
Тесен Појас
Повод:
Повик
Станови Тип:
Станот Платформа
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Број На Модел На:
BY
Пети Форма:
Круг Пети
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
ЕВА
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
ЕВА
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Објектот:
жените чипка чевли платформа
Тип:
девојки студент секојдневен рамни чевли
Големина:
Please according to our size chart
Функција:
Дише, удобно, стилски , 3d печатење
Име:
сина тексас куче, мачка дизајни станови чевли
боја:
Како се покаже слика
Pls note1:
Може да се прилагоди било слики на чевли
Pls note2:
Добредојдовте пад на превозот и wholesales
Тип Име:
Слободно време за жени висина зголемување на чевли
Свеж

Избор на клиенти