.

.

New
2017 Топла Продажба Дами Чевли Sandalias Mujer Tenis Feminino Големи Димензии 34 - 45 Сандали Дами Дама Чевли Со Висока Пета Жените Пумпи T8732

2017 Топла Продажба Дами Чевли Sandalias Mujer Tenis Feminino Големи Димензии 34 - 45 Сандали Дами Дама Чевли Со Висока Пета

DEN 958.00
DEN 1008.00

Стока
Достапно.


ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,
започнете
крајот

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака
Со Платформи:
Yes
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Затворање Тип:
Тока Рака
Insole Материјал:
PU
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Тока
Шаблон Тип:
Цврста
Сандала Тип:
Гладијатор
Стил:
Слатка
Outsole Материјал:
Гума
Повод:
Партија
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Оптоварување
Број На Модел На:
TXT-T8732
Бренд Име:
BLXQPYT
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Свеж

Избор на клиенти