.

.

New
Дами Чевли Гладијатор Сандали Жените Мода Плус Големина 34-43 Чевли Жените Сандали 2017 Станови Sapato Feminino Лето Стил 326

Дами Чевли Гладијатор Сандали Жените Мода Плус Големина 34-43 Чевли Жените Сандали 2017 Станови Sapato Feminino Лето Стил 326

DEN 502.00
DEN 528.00

Стока
Достапно.


ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,
започнете
крајот

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Со Платформи:
Yes
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Затворање Тип:
Чипка-Up
Insole Материјал:
PU
Горниот Материјал:
Стадото
Моден Елемент:
Рим
Шаблон Тип:
Цврста
Сандала Тип:
Гладијатор
Стил:
Слободно време
Outsole Материјал:
Гума
Повод:
Повик
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Станот со
Број На Модел На:
BL-326
Бренд Име:
BLXQPYT
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Свеж

Избор на клиенти