.

.

New
2017 Промоција Дами Чевли Sapato Feminino Tenis Feminino Големи Димензии 34 - 45 Сандали Дами Дама Чевли Со Висока Пета Жените Пумпи M57

2017 Промоција Дами Чевли Sapato Feminino Tenis Feminino Големи Димензии 34 - 45 Сандали Дами Дама Чевли Со Висока Пета Жените

DEN 1786.00
DEN 2880.00

Стока
Достапно.


започнете
крајот
ИМАМЕ НАПРАВИ 28-54 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,
ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИ
АКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Процесот:
Лепило
Платформа Висина:
3-5cm
Со Платформи:
Yes
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Затворање Тип:
Тока Рака
Insole Материјал:
PU
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Тока
Декорација:
Обична
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Шаблон Тип:
Цврста
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените
Сандала Тип:
Гладијатор
Стил:
Слатка
Outsole Материјал:
Гума
Повод:
Партија
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
MD-M57
Бренд Име:
LANYUXUAN
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Свеж

Избор на клиенти