.

.

New
2017 Реално Време-ограничен 0-3cm Дами Чевли Sandalias Mujer Големи Димензии 34 - 47 Сандали Дами Дама Чевли со Висока Пета Жените Пумпи 3-31

2017 Реално Време-ограничен 0-3cm Дами Чевли Sandalias Mujer Големи Димензии 34 - 47 Сандали Дами Дама Чевли со Висока Пета Жените

DEN 456.00
DEN 480.00

Стока
Достапно.


ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,
започнете
крајот

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Со Платформи:
Yes
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Затворање Тип:
Тока Рака
Insole Материјал:
PU
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Тока
Шаблон Тип:
Цврста
Сандала Тип:
Гладијатор
Стил:
Класици
Outsole Материјал:
Гума
Повод:
Партија
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Број На Модел На:
MYQZ-3-31
Бренд Име:
BLXQPYT
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Свеж

Избор на клиенти