.

.

New
2017 Нови Побрзаа Лепило Sandalias Mujer Мода Плус Големина На Чевли Жените Сандали Sapato Feminino Лето Стил Chaussure Femme 324

2017 Нови Побрзаа Лепило Sandalias Mujer Мода Плус Големина На Чевли Жените Сандали Sapato Feminino Лето Стил Chaussure Femme

DEN 451.00
DEN 480.00

Стока
Достапно.


ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,
започнете
крајот

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
BLXQPYT
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Со Платформи:
Yes
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Затворање Тип:
Zip
Insole Материјал:
PU
Моден Елемент:
Рим
Шаблон Тип:
Цврста
Сандала Тип:
Гладијатор
Стил:
Слатка
Outsole Материјал:
Гума
Повод:
Повик
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Станот со
Број На Модел На:
BL-324
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Горниот Материјал:
PU
Свеж

Избор на клиенти