.

.

New
2017 Побрза Продажба Sandalias Mujer Гладијатор Сандали Жените Големи Димензии 34 - 47 Сандали Дами Дама Чевли Со Висока Пета Жените Пумпи 1170-1

2017 Побрза Продажба Sandalias Mujer Гладијатор Сандали Жените Големи Димензии 34 - 47 Сандали Дами Дама Чевли Со Висока Пета

DEN 502.00
DEN 528.00

Стока
Достапно.


започнете
крајот
ИМАМЕ НАПРАВИ 28-54 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,
ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИ
АКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Бренд Име:
LANYUXUAN
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Процесот:
Лепило
Платформа Висина:
3-5cm
Со Платформи:
Yes
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Затворање Тип:
Тока Рака
Горниот Материјал:
PU
Insole Материјал:
PU
Моден Елемент:
Тока
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Обична
Шаблон Тип:
Цврста
Кожа Стил:
Мека Кожа
Стил:
Слатка
Пол:
Жените
Сандала Тип:
Гладијатор
Outsole Материјал:
Гума
Повод:
Партија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Број На Модел На:
PGY-1170-1
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Свеж

Избор на клиенти