.

.

New
Sandalias Mujer Sapato Feminino Гладијатор Сандали Жените Големи Димензии 34 - 43 Сандали Дами Дама Чевли Со Висока Пета Жените Пумпи T8740

Sandalias Mujer Sapato Feminino Гладијатор Сандали Жените Големи Димензии 34 - 43 Сандали Дами Дама Чевли Со Висока Пета Жените

DEN 1726.00
DEN 2784.00

Стока
Достапно.


започнете
крајот
ИМАМЕ НАПРАВИ 28-54 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,
ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИ
АКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака
Процесот:
Лепило
Платформа Висина:
3-5cm
Со Платформи:
Yes
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Затворање Тип:
Тока Рака
Insole Материјал:
PU
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Тока
Декорација:
шарм
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Шаблон Тип:
Цврста
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените
Сандала Тип:
Гладијатор
Стил:
Слатка
Outsole Материјал:
Гума
Повод:
Партија
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Оптоварување
Број На Модел На:
TXT-T8740
Бренд Име:
LANYUXUAN
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Свеж

Избор на клиенти