.

.

New
Жените Велур Пумпи Високи Потпетици Жените ОЛ Пумпи Секси Високи Потпетици Чевли Жените Посочи Пети Тенка Пета Црвена Дното Дами Свадба Чевли

Жените Велур Пумпи Високи Потпетици Жените ОЛ Пумпи Секси Високи Потпетици Чевли Жените Посочи Пети Тенка Пета Црвена Дното Дами

DEN 647.00
DEN 1176.00

Стока
Достапно.


започнете
e 245 24.1-24.5

Детали

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Свадба
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
BZBFSKY
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
Дами Висока Тенки Потпетици Чевли
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Пумпа Тип:
Глуждот Рака
Моден Елемент:
Тока
Горниот Материјал:
Стадото
Сезоната:
Пролет/Есен
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Обична
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.500kg (1.10lb.)
Пакет Големина:
30cm x 20cm x 15cm (11.81in x 7.87in x 5.91in)
Свеж

Избор на клиенти