.

.

New
Coolcept 5 Бои Големина 34-43 Жени Висока Пета Чевли Ponited Пети Плоштадот Високи Потпетици Чевли се Лизга на Жените Платформи Пумпи Жените Чевли

Coolcept 5 Бои Големина 34-43 Жени Висока Пета Чевли Ponited Пети Плоштадот Високи Потпетици Чевли се Лизга на Жените Платформи

DEN 1103.00
DEN 2162.88

Стока
Достапно.


Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 10.5
Бренд Име:
Coolcept
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
Синтетички
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
CO
Стил:
Секси
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Синтетички
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Плитки
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
ЕУР големина:
33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Пета Висина:
6cm
Платформа:
0.5 cm
Сезоната:
Пролет лето Есен
Конструкции:
рачно изработени
Горниот Материјал:
Синтетички, Микрофибер
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Свеж

Избор на клиенти