.

.

New
Coolcept Жените Платформа Висока Пета Чевли Жена Висока Пета Пумпи со Висок Квалитет Дами Свадба ОЛ Револвер Обувки Чевли Големина 33-43

Coolcept Жените Платформа Висока Пета Чевли Жена Висока Пета Пумпи со Висок Квалитет Дами Свадба ОЛ Револвер Обувки Чевли Големина

DEN 1241.00
DEN 2434.08

Стока
Достапно.


Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5
Бренд Име:
Coolcept
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
Синтетички
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
CO
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Синтетички
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Appliques
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
ЕУР големина:
33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Пета Висина:
9CM
Платформа:
2cm
Сезоната:
пролет, есен
Конструкции:
рачно изработени
Горниот Материјал:
Синтетички, Микрофибер
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Свеж

Избор на клиенти