.

.

New
Повик Лето Жена Пумпи 5.5 cm средно Високи Блок Потпетици Ѕиркаат Отвори Пети Патент Кожа Бисер Тока White Party Свадба Дама Чевли

Повик Лето Жена Пумпи 5.5 cm средно Високи Блок Потпетици Ѕиркаат Отвори Пети Патент Кожа Бисер Тока White Party Свадба Дама

DEN 1119.00
DEN 2035.20

Стока
Достапно.


◆ Ве молиме претпазливо ни остави неутрални или негативни повратни информации, позитивни повратни информации е многу увоз за нашиот бизнис.
НАПЛАТА & RETURN
◆ Ако не сте добиле наредба на сите, ние ќе испрати цел или рефундирање на сите вас. Бои & Детали
III. Чевли Информации
3 Бои : Бела , Розова, Сина
Декорација : Имитација Бисер
Брзина на Затворање
Горниот : Патент Кожа
Обвивка : Дише М icrofiber
Чевли Врвот : Отворена Пети / Ѕиркаат Пети
Пета Висина : 5.
◆ Ако имате било какви проблеми околу производи, ве молиме да ни нудат шанса да ги реши. Ве молиме мерка вашиот подолго нога, кога ќе се најде една нога е подолго од другите.
Жените Чевли Големина На Табелата
Напомена :
!!! Поради discrepency на секоја големина систем, ние ви препорачуваме да се избере соодветна НИ големина според реалните метри должина , наместо да претпоставам големина.
COURIERS & ПРЕВОЗОТ
◆ Ние обично брод од цел во 2 работни дена, и не може да брод на викенд и празници. Таа треба да се избере САД Големина 14 (САД 14 = 28. Таа треба да се избере САД Големина 6.
◆ Ако примите цел оштетен, ве молиме да го пополните тврдењето на курир прво, и контактирајте со нас наскоро.
Пример 2 : Бела копито должина е 28.
Мерка од пети до пета
Не се измери insole
Не се измери outsole
Усогласат нога против ѕид
Марко најдолгиот пети
Мерка знак
Совети : ве Молиме следете ги инструкциите погоре, за да го измери вашата нога 3 пати, и да се добијат најмногу точни метри должина.

Детали

Чевли Големина:
3, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8, 9, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Пумпа Тип:
Основни
Број На Модел На:
СР-HG008
Моден Елемент:
string мушка
Пета Тип:
Плоштад пета
Обвивка Материјал:
PU
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Со Платформи:
No
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
SURISE
Outsole Материјал:
Гума
Пета Тип:
Плоштад Блок Пета
Пета Висина:
5.5 cm
Декорација:
Имитација Бисер
боја:
Бела, Сина, Розова
Сезоната:
пролет, есен, лето
Повод:
Повик, Партија, Канцеларија, Свадба
Свеж

Избор на клиенти