.

.

New
2017 Концизен Голи Велур Високи Потпетици Гладијатор Сандали Жените Глуждот Рака Летен Фустан Чевли Жена Отвори Пети Сандали Секси Црна Пумпа

2017 Концизен Голи Велур Високи Потпетици Гладијатор Сандали Жените Глуждот Рака Летен Фустан Чевли Жена Отвори Пети Сандали

DEN 1162.08

Стока
Достапно.


2017 Концизен Голи Велур Високи Потпетици Гладијатор Сандали Жените Глуждот Рака Летен Фустан Чевли Жена Отвори Пети Сандали Секси Црна Пумпа,
Можете да изберете повеќе чевли во нашата продавница :
Висок Квалитет,Не е како другите cheeper чевли Најниска цена во квалитетот!!!
НИ големина 4= ЕУР 35 = 22.5 cm НИ големина 5= ЕВРА 36 = 23 см НАС големина 6= ЕВРА 37 = 23.5 cm НИ големина 7= EUR 38 = 24 см НАС size 8= 39 EUR = 24.5 cm

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Бренд Име:
Teahoo
Повод:
Партија
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Гума
Пумпа Тип:
Марија Janes
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Број На Модел На:
21A
Горниот Материјал:
Стадото
Моден:
потпетици сандали жени
Стил:
Zapatos Mujer
Нови:
sapato feminino
Висина:
8cm
Свеж

Избор на клиенти