.

.

New
Нова Жешка 8 Боја Сјајни Жените Голи Формално Пумпи Голема Големина 12 30 48 Жолта Сина Црвена Зелена Med Потпетици Секси Дама Свадба Чевли AH051

Нова Жешка 8 Боја Сјајни Жените Голи Формално Пумпи Голема Големина 12 30 48 Жолта Сина Црвена Зелена Med Потпетици Секси Дама

DEN 936.00
DEN 1560.00

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добиле.
ПОВРАТНИ информации
5 ѕвезди е високо appeciated.
Сепак, доколку постои каква било значајна должност тука, тоа е на клиенти сметка.

Детали

Чевли Големина:
3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Повод:
Office & Кариера
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Број На Модел На:
AH051
Пумпа Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Моден Елемент:
Плитки
Обвивка Материјал:
PU
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Стил:
Класици
Со Платформи:
No
Бренд Име:
EarlyTunner
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
боја:
Виолетова, Сина,Зелена,Жолта,Розова,Црвена, Црна ,Кајсија
ocassion:
Фустан, Партија, Канцеларија,Свадба итн
Материјал Функција:
Висок квалитет на Патент Кожа
Пети Стил:
затворена пети
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Кожа Стил:
Патент Кожа
Свеж

Избор на клиенти