.

.

New
NIKOVE 2018 Жените Пумпи Крава Патент Кожа СТП Чевли Чипка Пролет и Есен Плоштадот Med Пета Посочи Пети Жените Чевли Големина 34-42

NIKOVE 2018 Жените Пумпи Крава Патент Кожа СТП Чевли Чипка Пролет и Есен Плоштадот Med Пета Посочи Пети Жените Чевли Големина

DEN 2244.00
DEN 4234.08

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxia1.ПЛАЌАЊЕ : со кредитна картичка или нашиот заштита дава само на плаќање начини прифати со Aliexpress платформа
1.ПЛАЌАЊЕ : со кредитна картичка или нашиот заштита дава само на плаќање начини прифати со Aliexpress платформа.
2. ИСПОРАКА : повеќе брза вашиот ја добиете вашата чевли,поскапи пратката ќе плати. Ние Пишуваме $9 Цена на пакетот.Во некои случаи,Купувачите може да треба да се обрне повеќе некои увозни даноци или царински давачки.
1.ПЛАЌАЊЕ : со кредитна картичка или нашиот заштита дава само на плаќање начини прифати со Aliexpress платформа.2. ИСПОРАКА : повеќе брза вашиот ја добиете вашата чевли,поскапи пратката ќе плати. Ние Пишуваме $9 Цена на пакетот.Во некои индивидуални случаи,Купувачите може да треба да се обрне повеќе некои увозни даноци или царински давачки.
3.ВРАЌАЊЕ/ПОВРАТ : 1)Не ги прими вашите чевли ( може да се изгуби, бидејќи на царинските/може да биде на пат кон вас)
2)го добиете вашиот чевли (можеби Погрешно испорака /не се вклопуваат/ боја разлика/штета)
Answer : ___________________________ NOTE : Мажите направени дефекти не се гарантирани ,таква штета по користење ,оштетувања од вода и така натаму.
Ако има нешто проблем,ве молиме контактирајте со нас.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Бренд Име:
NIKOVE
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
fdhgdrty6786
Стил:
Концизен
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Плитки
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пета Висина:
4 см
ДОН големина:
34 35 36 37 38 39 40 41 42
Свеж

Избор на клиенти