.

.

New
LF80863 ПОКАЖЕ ПРИКАЗНА Глам Виолетова Црвена Две Тон Отвори Пети Платформа Stiletto Глуждот Bootie Пумпа

LF80863 ПОКАЖЕ ПРИКАЗНА Глам Виолетова Црвена Две Тон Отвори Пети Платформа Stiletto Глуждот Bootie Пумпа

DEN 1679.52

Стока
Достапно.


SKU : LF80863.Овие ѕиркаат пети потпетици се слатки и фаќање на око! Карактеристики ѕиркаат пети, stiletto пета, и cushioned insole за одење удобност. Покаже она што сте го добиле, ден или ноќ!

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Повод:
Повик
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Број На Модел На:
LF80863
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пумпа Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Платно
Бренд Име:
покаже приказна
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Платформа Висина:
3-5cm
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Шиење
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Bowtie
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Свеж

Избор на клиенти