.

.

New
MORAZORA 2018 пролет лето нови пристигнување пумпи жените чевли слатка bowknot тенка пета високи потпетици посочи пети со тока чевли

MORAZORA 2018 пролет лето нови пристигнување пумпи жените чевли слатка bowknot тенка пета високи потпетици посочи пети со тока

DEN 1622.00
DEN 3120.00

Стока
Достапно.


Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. Nomal случај,ние пишуваме $10 за пакетот и испрати како подарок ,excepted вашето барање.Значи, ако сакате да продавате чевли кои во кина ,можете да контактирате со нас, прво ,и испратете ја сликата за нас,можеби можам да ви даде Разумна цена.3937 инчен,1cm=10мм )
Нашиот производ големина стандард :
USA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)
USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)
USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)
USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)
USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)
USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)
USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина)
Answer : ___________________________ Note :
1.ви благодарам многу!
2 . Ве молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,ние може да ви помогне !
Производи покаже :
Топла Продажба На Производи :
Dropship и трговија на големо цел купувачот :
1. можете да го преземете слика од нашата продавница да се покаже вашите клиенти или испратите на вашиот продавница за продажба. Нормално време на испорака :
Повратни информации :
1. Големината ќе ја одберете е САД големина, кога ќе се направи ред, НЕ велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА ! Благодарам многу!
2.

Детали

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
is_handmade:
Yes
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Горниот Материјал:
Микрофибер
Бренд Име:
MORAZORA
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Стил:
Слатка
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Партија
Број На Модел На:
Б-DX00266
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Сезоната:
Лето
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
ЕУР големина:
34-46
Пета Висина:
12CM
Свеж

Избор на клиенти