.

.

New
Плус Големина 34-48 Гроздобер Буци Пета Пумпи Жените Чевли Круг Пети Гумен Ѓон Секојдневен Фустан Чевли сезони Жените канцеларија Партија Пумпи

Плус Големина 34-48 Гроздобер Буци Пета Пумпи Жените Чевли Круг Пети Гумен Ѓон Секојдневен Фустан Чевли сезони Жените канцеларија

DEN 1371.00
DEN 2688.00

Стока
Достапно.

60 /пар US $ 26. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-5days откако вашата уплата е целосно потврдена. Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна.75 /пар US $ 24.48 /пар US $ 26.56 /пар US $ 26. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ве молиме имајте во предвид.40 /пар US $ 27.
Ако не ви стигне пратката по 60 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво ,кога ќе го добиете пакет ,може да се pls контакт со нас и да се плати тоа повторно. Штом ќе добиете предмети, ние ќе рефундирање или размена нив ПОБРЗО. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.50 /пар US $ 28.
Вистински Слики
За Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
Големина : видете на следната табела ,ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење
За Пакет : Ние ќе ги пакувам со гумени чантата, исто како на следната слика.
3070592379008722 ДО 50% OFF US $ 26. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.95 /пар US $ 24.52 /пар US $ 26.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно. Купувачите можат да поднесат барање за замена во 7days од вашиот приемот на производот. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.

Детали

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Моден Елемент:
Тока
Повод:
Повик
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Пумпа Тип:
Марија Janes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Круг Пети
Обвивка Материјал:
Синтетички
Горниот Материјал:
PU
Бренд Име:
MSLNCORP
Пета Тип:
Плоштад пета
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Со Платформи:
No
Број На Модел На:
liangxueer.C-35.еднакви можности
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
5cm
Свеж

Избор на клиенти