.

.

New
3CM/4.5 CM/8.5 CM/11CM 2015 жените пролет и лето свадба чевли бела чипка бисер свадба чевли невестата деверуша чевли

3CM/4.5 CM/8.5 CM/11CM 2015 жените пролет и лето свадба чевли бела чипка бисер свадба чевли невестата деверуша чевли

DEN 871.00
DEN 1088.64

Стока
Достапно.


Почитувани купувачи,Добредојдовте на нашата продавница,тука ќе бидат понудени на најдобрите производи,милостив услуги и брзи превозот, како и.
пријател : оваа ставка не кутија
Големина е за повикување само;ве Молиме според вашите долги нозе cm за купување на правото големина.

Детали

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Бренд Име:
AOYINI
Процесот:
Лепило
Сезоната:
Пролет/Есен
Платформа Висина:
0-3cm
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Лизга-На
Пети Форма:
Круг Пети
is_handmade:
Yes
Insole Материјал:
ЕВА
Горниот Материјал:
Чипка
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
шарм
Кожа Стил:
Мека Кожа
Стил:
Класици
Outsole Материјал:
Гума
Повод:
Свадба
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
BQ129
Пета Тип:
Плоштад пета
Свеж

Избор на клиенти