.

.

New
Универзумот Office & Cateer Пумпи Патент Кожа Круг Пети Плоштадот Пета Чевли Плус големина 34-41 E077

Универзумот Office & Cateer Пумпи Патент Кожа Круг Пети Плоштадот Пета Чевли Плус големина 34-41 E077

DEN 2371.00
DEN 4560.00

Стока
Достапно.


Детали

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Канцеларијата Дама
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Бренд Име:
Универзумот
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Тока
Број На Модел На:
E077
Сезоната:
Пролет/Есен
Повод:
Office & Кариера
Пета Висина:
5.5 cm
Свеж

Избор на клиенти