.

.

New
Жените Супер Високи Потпетици Ѕиркаат Пети Платформа Пумпи Партија свадба Чевли Жена Висока Пета Чевли Маче Потпетици Висок Квалитет

Жените Супер Високи Потпетици Ѕиркаат Пети Платформа Пумпи Партија свадба Чевли Жена Висока Пета Чевли Маче Потпетици Висок Квалитет

DEN 1227.00
DEN 1292.16

Стока
Достапно.

Производи Детали Пета Висина : 11.5 cm Платформа : 3.5 см САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Детали

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Платформа Висина:
3-5cm
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Sequined Платно
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
Секси MM
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Моден Елемент:
Платформа
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
HY1353-5
Свеж

Избор на клиенти