.

.

New
Stiletto Жени Висока Пета Чевли Пумпи Жената Високи Потпетици Свадба Чевли Маче Потпетици Scarpin Висок Квалитет Плус Големина 34-40 41 42 43

Stiletto Жени Висока Пета Чевли Пумпи Жената Високи Потпетици Свадба Чевли Маче Потпетици Scarpin Висок Квалитет Плус Големина

DEN 1124.00
DEN 1183.20

Стока
Достапно.

Производи Детали Пета Висина : 7cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Детали

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Моден Елемент:
Метал Декорација
Повод:
Партија
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
Секси MM
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Број На Модел На:
MSQZT088-2
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Свеж

Избор на клиенти