.

.

New
Нова Мода Жените Жолта Велур Кожа Посочи Пети Bowtie Дизајн Пумпи Rousmery Формално Фустан, Високи Потпетици Вечерните Чевли

Нова Мода Жените Жолта Велур Кожа Посочи Пети Bowtie Дизајн Пумпи Rousmery Формално Фустан, Високи Потпетици Вечерните Чевли

DEN 3599.00
DEN 4798.08

Стока
Достапно.


добредојдовте на нашата продавница
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе
има и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Жените Мода Посочи Пети Црвено Велур Кожа Назад Tassels Пумпи Поставен На Работ Супер Високи Потпетици Свадба Вечерните Чевли
Опис :
Име : Жените Мода Посочи Пети Црвено Велур Кожа Назад Tassels Пумпи Поставен На Работ Супер Високи Потпетици Свадба Вечерните Чевли
Точка Бр : RY023
Боја : како на слики
Големина : 35-42
Превозот Начини : Кина Пост Воздух Mail,e-Пакет,DHL,EMS
Големина На Табелата :
Слики Покажуваат :
>>>>>>Време на испорака : ако тоа е вашиот итна нарачате, ве молиме изберете брза испорака начин.
Кина пост воздух mail : околу 18 до 29 дена.
EMS : околу 7 до 10 дена.
DHL : околу 4-6 дена
Havve убаво време!!!

Детали

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Outsole Материјал:
ЕВА
Пумпа Тип:
Основни
Повод:
Се облекуваат
Моден Елемент:
Рим
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Бренд Име:
Rousmery
Стил:
Класици
Горниот Материјал:
Стадото
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
RY023
Свеж

Избор на клиенти