.

.

New
2018 топла нови Жените чевли sequined високи потпетици zapatos mujer мода секси високи потпетици дами чевли жените пумпи 16549

2018 топла нови Жените чевли sequined високи потпетици zapatos mujer мода секси високи потпетици дами чевли жените пумпи 16549

DEN 1300.00
DEN 1884.00

Стока
Достапно.


Детали

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Бренд Име:
JF
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
Платно
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Никој
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Свеж

Избор на клиенти